Rukuts-2

Induļa Rukuta konstrukcija

Rukuts-2 (1984) 

Pirmā formula PSRS ar "monokoka" tipa nesošo virsbūvi. Konstrukcijas pamātā ir kniedēts alumīnija "monokoks", pie kura tiek stiprinātas pārējās formulas detaļas- piekare, dzinējs, virsbūve. Alumīnaja "monokoks" bija par gandrīz par 80 kilogramiem vieglāks nekā tradicionālā rāmja konstrukcija. Formula tapa Indulim Rukutam sadarbojoties ar Tallinas TARK rūpnīcas konstruktoru un braucēju Raulu Sarapu. Mašinas piekares detaļas tika izgatavotas no titāna, kura iegāde astoņdesmito gadu sākumā bija pretlikumīga, un kas bija pieejams vienīgi militāristiem.

Katru gadu sacīkšu mašīna tika pilnveidota un uzlabota.1985.gadā sacīkšu mašīnai uzstādīja jaunas-uzlabotas konstrukcijas sānu daļas.

1986.gadā formulai-jauns krāsojums

1987.gadā bija neoficāla informācija, ka nedrīkstēs izmantot formulas ar "ground effect", tāpēc formulai tika pārveidotas sānu daļas un uzstāditi priekšējie antispārni.

I.Rukuta formula 1989.gadā.

Tehnisko Sporta veidu klubā "Celtnieks" Andris Skreija uzbūvēja analoģisku formulu, ar kuru piedalījās sacensībās 1986.un 1987.gadā.

Ar RUKUTS-2 formulu Indulis Rukuts piedalījās sacensībās no 1984.līdz 1989.gadam. Līdz mūsdienām mašīna nav saglabājusies.